ZŁotabi zuteria radom
zlota biżuteria radom
pieniadze-radom

Lombard Radom Borki

Lombard Jantar na osiedlu Borki w Radomiu

Lombard w Radomiu na osiedlu Borki przy ul. Limanowskiego 118.
Gotówka od ręki, skup sprzedaż złota, sprzedaż złotej biżuterii.

Gotówka od ręki Lombard Jantar, Borki, Radom

Jeśli potrzebujesz natychmiastowych środków finansowych, to jest to miejsce dla Ciebie. Nasz lombard znajduje się na ulicy Limanowskiego 118, w Radomiu, na osiedlu Borki. Pomożemy Ci w każdym nieplanowanym wydatku lub jeśli potrzebujesz pilnie gotówki na spłatę rachunków lub długów. U nas będziesz mógł wymienić towar lub przedmiot na gotówkę bez żadnych formalności i rejestracji

Skup i sprzedaż złota Lombard Jantar na Borkach w Radomiu

Nasza firma zajmuje się profesjonalną sprzedażą i skupem złota oraz wyrobów jubilerskich. U nas możesz sprzedać wyroby ze złota takie jak biżuteria, monety, sztabki czy złoto inwestycyjne. Możesz również kupić złoty złom w postaci biżuterii lub wymienić go na gotówkę. Jeśli masz zbędne wyroby ze złota, chcesz je wymienić na gotówkę, chcesz kupić złoto jako inwestycję na przyszłość, odwiedź nasz lombard na ulicy Limanowskiego118 w Radomiu.

Lombard Jantar Radom Borki

Złota biżuteria w Lombardzie Jantar, na osiedlu Borki w Radomiu

Ekskluzywnie dostosowany do Państwa potrzeb, Lombard Jantar oferuje najpiękniejsze wyroby ze złota na ceremonię ślubną, najlepszy stosunek jakości do ceny. Od pierścionków zaręczynowych, obrączek i kolczyków do bransoletek, naszyjników i innych akcesoriów mody oferujemy szeroki wybór produktów, które zadowolą wszystkich różnych stylów i gustów naszych klientów.

Sprawdź jak dojechać, mapka Google pomoże Ci do nas dojechać

LOMBARD JANTAR
26-600 Radom, ul. Limanowskiego 118, os. Borki

tel. 48 381 91 92
Czynne:
pn.- pt. 8.30-17.30
sb. 8.30-13.00
niedziela - nieczynne