ZŁotabi zuteria radom
zlota biżuteria radom
pieniadze-radom

Złoto Radom

Złoto Radom

Złoto w obecnym czasie to jedyna i stabilna lokata. Jeśli poszukujesz sposobu na zainwestowanie gotówki to złoto będzie tym odpowiednim środkiem. Od lat zajmujemy się w Radomiu hurtową jak również detaliczną sprzedażą złota, wyceną złota w różnej postaci oraz skupem złota. Złoto Radom to same korzyści. Przyjdź do jednego z naszych oddziałów w Radomiu. Zapewniamy bezpieczne zakupy, sprzedaż oraz doradztwo. 

Wycena Złota w Radomiu

Złotem w Radomiu zajmujemy się praktycznie od początku naszej działalności. Można powiedzieć, że o złocie wiemy wszystko. Jeśli jesteś zainteresowany sprzedażą złota lub jego sprawdzeniem i wyceną to zapraszamy do naszych sklepów stacjonarnych. Sprawdzimy dla Ciebie złoto pod względem autentyczności i poznasz jego realną wartość, a jeśli podejmiesz taką decyzję to możemy je od Cienie odkupić. 

Sprawdzanie złota w Radomiu

Podstawą wyceny złota jest sprawdzenie go pod kątem autentyczności. W tym celu należy przeprowadzić próby autentyczności specjalnym płynem lub spektrometrem. W naszych lombardach możemy przeprowadzić takie próby i dowiesz się z jakiego krzuszcu została wykonana biżuteria, zegarek czy inny przedmiot i czy czasem nie jest to inny metal pokryty cienką warstwą złota lub tombak.

Skup złota Radom

Prowadzimy profesjonalny skup złota w Radomiu. Pod marką "Lombard Jantar" działamy na terenie całego Radomia. W naszych placówkach możesz zamienić wyroby jubilerskie, złote obrączki, pierścionki, zegarki, monety ze złota na gotówkę. Jeśli posiadasz złoto i potrzebujesz szybkiej gotówki to nasze sklepy są dobrym rozwiązaniem. U nas w bezpieczny sposób dokonasz szybkiej wyceny i uzyskasz satysfakcjonującą transakcję.